Merak Ettikleriniz

Sık Sorulan Sorular

Firmamız ve hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa form aracılığıyla bize gönderebilirsiniz?

Kurulduğu günden bu yana firmamız, vinç kiralama, konteyner kiralama, platform kiralama işlerinde faaliyet göstermektedir.

10 tonluk vinçlerden 120 tona kadar mobil vinçlerimiz ile 15.mt 72 Metre sepetli platformlar menliftler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak vinç kiralama hizmeti, tonajlı vinç kiralama hizmeti, konteyner kiralama hizmeti, platform kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bursa ili ve ilçeleri; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir’in yanı sıra, Türkiye’nin her bölgesine ve iline hizmet vermekteyiz.

  1300'den fazla müşteri bize güveniyor

  Bursa Kiralık Vinç

  Neden Özay Vinç?

  Bursa'da vinç kiralama. Platform kiralama, konteyner kiralama, tonajlı ve sepetli kiralık vinçler.

  Yılların Tecrübesi

  1989 yılından beri vinç kiralama, konteyner kiralama, platform kiralama faaliyetleri üzerine deneyimli kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

  Zamanında Hizmet

  Sektörün bilinen ve deneyimli vinç kiralama firması olarak Bursa'da edindiğimiz misyon ve tecrübe ile vinç, konteyner, platform kiralama hizmetlerimizi tam ve zamanında gerçekleştirmekteyiz.